אודותינו

חברת קונטקסט שיווק הוקמה במטרה אחת והיא להביא לילדי ישראל משחקים וצעצועים ייחודיים, חדשים ובטוחים מכל רחבי העולם.
המטרה שלנו

המטרה שלנו

מטרתנו העיקרית היא לבנות ולהעצים את יכולותיהם הקיימות של הילדים, להעשיר את רמת הידע והדימיון, לבנות ולטפח את יכולת היצירתיות שלהם והכי חשוב, להעניק להם את היכולת להתבטא ולהוציא מעצמם את הטוב ביותר, תוך מתן דגש על דרך חינוכית ומעשירה.

test (1)

איכות ובטיחות

אנו בקונטקסט שיווק מחפשים ומאתרים עבור ילדנו את המשחקים והצעצועים הטובים והאיכותיים ביותר מכל רחבי העולם, מתוך שאיפה למצוא עבורם את הטוב ביותר, האיכותי ביותר והבטוח ביותר!

idea

חינוך וטיפול

המשחקים אותם אנו מייביאים כבר מוטמעים בפרויקטים חינוכיים, בגני ילדים ובתי ספר בכל רחבי העולם ומהווים חלק מתוכנית הלמידה השנתית. המשחקים שלנו משמשים גם כפתרונות טיפוליים פופולאריים בקרב קלינאי תקשורת, מרפאים בעיסוק ופסיכולוגים ככלי אבחון וטיפול יעילים מאוד.

shield

אישורים ועמידה בתקני בטיחות

כל המוצרים אותם בחרנו לייבא לישראל עברו בדיקות מחמירות בארה"ב ובאירופה ובעלי תקנים מחמירים ביותר, וכמובן גם של מכון התקנים הישראלי. אנו בודקים בקפידה כל מוצר ומוצר אותו אנו בוחרים לייבא, ולמרות זאת גם חשוב לנו מאוד שלקוחותינו יקראו וילמדו היטב את הוראות הבטיחות וההזהרות המופיעים על גבי המוצרים שלנו.

star

רכישה בטוחה ומהנה

אנו בקונטקסט שיווק מעוניינים שתהנו מכל מוצר אותו תרכשו ושתקבלו תמורה מלאה לכספכם. לפני כל רכישה, אנא צפו במדיניות הביטול וההחזרות שלנו ובתקנון האתר כדי שתדעו שאנו עומדים לרשותכם תמיד בכל שאלה או בקשה.

customer-service

מידע ויצירת קשר

אנו מקווים שנצליח לעמוד במטרה שלנו ושהילדים שלנו אכן יגלו עולמות חדשים באמצעות המשחקים שלנו. מידע נוסף תוכלו למצוא באתר וכמובן תמיד תוכלו ליצור קשר בדף צור קשר.